EĞLENCE URGUP CLUP

Sanal Alemin Haber ve Eğlence Sitesi
 
AnasayfaTakvimSSSKayıt OlGiriş yap
Arama
 
 

Sonuç :
 
Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Evet mi Hayır mı?
Cuma Şub. 10, 2017 12:27 am tarafından Lord_Selo

» ADAYLIK YARIŞI !!!
Çarş. Ocak 28, 2015 12:01 pm tarafından Lord_Selo

» Galatasaray istedi, Villarreal kaptı
Çarş. Ocak 28, 2015 11:45 am tarafından Lord_Selo

» Adaylık Anketi!!!
Perş. Kas. 14, 2013 2:44 pm tarafından Lord_Selo

» Ürgüp'te Ak Partinin Adaylık Yarışı Arap Saçı
Perş. Kas. 14, 2013 1:35 pm tarafından Lord_Selo

» Adaylık Konusunda Kimler Favori
Ptsi Kas. 04, 2013 12:34 pm tarafından Lord_Selo

» Seçimlere Yaklaşık 5 Ay Kala Kulisler İyice Hareketlendi
Cuma Ekim 25, 2013 10:19 pm tarafından Lord_Selo

» Ürgüp'te Yerel Seçim Heyecanı
Salı Eyl. 18, 2012 5:16 pm tarafından Lord_Selo

» ALİ ÖZER ADAY MI OLUYOR???
Cuma Şub. 25, 2011 1:04 am tarafından Lord_Selo

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 Profil
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
bedava forum
Aralık 2018
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
TakvimTakvim
En iyi yollayıcılar
Lord_Selo
 
Dark_King
 
ENDER
 
Kırık Testi
 

Paco Alghren

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Dark_King
Admin
Admin
avatar

Erkek Terazi
Yaş : 28 Mesaj Sayısı : 304 İş/Hobiler : Öğrenci Lakap : Kral

MesajKonu: Paco Alghren Paz Şub. 28, 2010 12:36 am

Born Frank Richard Ahlgren, III, ailesi yakında "ona takma Paco"-İspanyol Francisco. Ahlgren continues to be known by this name almost exclusively. Ahlgren bu isim tarafından neredeyse sadece bilinen olmaya devam etmektedir.

In his late teens, Ahlgren began a career as a professional musician with the band the Bentley Tock. Onun geç teens yılında Ahlgren grup Bentley Tock ile profesyonel bir müzisyen olarak başladı. The band performed along the east coast in the late 1980s and early 1990s. Grup doğu kıyısında 1980'lerin sonu ve 1990'ların başlarında uygulandı. Ahlgren was the lead vocalist, guitarist and songwriter. Ahlgren vokalist, gitarist ve besteci. The Bentley Tock began recording in 1989, releasing their first self-titled EP. Bentley Tock 1989 yılında, ilk self-EP başlıklı serbest kaydetmeye başladı. They released their second and final album, "Able," in 1992. Bunlar 1992 yılında ikinci ve son albümü "Able" çıktı.

Ahlgren studied music theory , English, philosophy , psychology, and modern scientific and social theories. Ahlgren ve modern bilimsel ve sosyal teoriler müzik teorisi, İngilizce, felsefe, psikoloji okudu. Eventually, he earned a degree in finance and worked as an economist and analyst for nearly two decades. Sonuçta, finans bir derece aldı ve bir ekonomist ve yaklaşık yirmi yıldır analist olarak çalıştı. For several years, Ahlgren closely studied subjects ranging from eastern epistemology and metaphysics , to subatomic science . [ 5 ] Birkaç yıl için, Ahlgren yakından konularda doğu epistemoloji ve metafizik, atomaltı bilim için kadar okudu. [5]
[ edit ] Finance and Economics [Değiştir] Finans ve Ekonomi
[ edit ] Money and Portfolio Management [Değiştir] Para ve Portföy Yönetimi

Ahlgren Capital Management opened it's doors in 1998, and it was through this company that Ahlgren managed his value-based hedge fund, the Popperian Group. Ahlgren Capital Management, 1998 yılında kapı açıldı, ve bu şirket üzerinden Ahlgren hedge fonu, Popperian Grup onun değerini tabanlı yönetilen oldu. He derived his strategies largely from the principles of such legendary investors as Warren Buffett , Benjamin Graham , and Philip A. Fisher , and combined them with deep statistical analysis , as well as game theory . O Warren Buffett, Benjamin Graham ve Philip A. Fisher gibi efsanevi yatırımcıların ilkeleri büyük ölçüde itibaren, kendi stratejileri türetilen ve derin istatistiksel analiz bunları kombine, hem de oyun teorisi. For seven of the eight years Ahlgren ran the fund, he outperformed the S&P 500 — a feat accomplished by fewer than 5% of all money managers in the world during the same period. Yedi Ahlgren fon koştu sekiz yıl için, o S & P 500 - bir feat tüm para yöneticilerin az% 5 dünyada aynı dönemde başarılı performans sergilemiştir. Ahlgren also managed a popular site at The Motley Fool called Ahlgren Economics , where he contributed his ideas to thousands of investors about long-term buy-and-hold strategies. Ahlgren da Motley Fool de Ahlgren Ekonomi, burada uzun vadeli satın hakkında yatırımcılara binlerce fikirleri katkıda denilen ve stratejiler tutun popüler bir site başardı.
[ edit ] Austrian School of Economics [Değiştir] Avusturya School of Economics

Ahlgren makes no secret of his free market beliefs, and considers himself an Austrian economist and an anarcho-capitalist . Ahlgren, onun serbest piyasa inançların gizli yapar ve kendisini bir Avusturyalı iktisatçı ve anarko-kapitalist düşünüyor. In that capacity, he associates his credo with such people as Ludwig von Mises , and Nobel Laureate FA Hayek , as well as with author/economist Peter Schiff . Kapasite yılında ortakları Ludwig von Mises gibi kişiyle birlikte amentü ve Nobel ödüllü FA Hayek, yanı sıra yazar / ekonomist Peter Schiff. Ahlgren is deeply interested in the global economic downturn that began with the housing market slump in 2007 and 2008, and has spent the last few years researching and writing about the role the United States Federal Reserve played in the collapse. Ahlgren derin olduğu 2007 ve 2008 yılında konut piyasası çökme ile başlayan küresel ekonomik kriz de, ilgili ve son yıllarda araştırma harcamış ve Amerika Birleşik Devletleri Federal Rezerv çöküşü oynadığı rolü hakkında yazı. He is an ardent critic of quantitative easing —which has become policy under the reign of Fed Chairman Ben Bernanke . O kantitatif hafifletilmesi bir ateşli eleştirmeni-bir olan Fed Başkanı Ben Bernanke hükümdarlığı altında haline politikası vardır. Ahlgren believes that an environment of low interest rates and vast printing of currency have made hyper-inflation inevitable despite opponents' claims that such measures are necessary to battle so-called deflationary conditions . Ahlgren düşük faiz oranları ve para büyük baskı bir ortam muhalifleri 'iddialarını bu tür önlemlerin savaşa kadar gerekli-deflasyonal koşulları denilen rağmen hiper-enflasyon kaçınılmaz yaptık inanmaktadır. Ahlgren advocates private currencies backed by commodities like oil and gold —or at the very least, a return to the gold standard . Ahlgren özel para petrol ve altın gibi emtia desteklediği-veya en azından, altın standart dönüş savunur.
[ edit ] Predictions [Değiştir] Predictions

Among other calamitous economic and financial events, Ahlgren has predicted the impending failure of most major fiat world currencies and public debt instruments—including the US dollar and Treasuries . Diğer belâlı ekonomik ve mali olaylar arasında, Ahlgren en önemli fiat dünya para birimleri ve kamu borç enstrümanları-ABD doları ve Treasuries dahil ve yaklaşan hatası tahmin vardır. He also aligns himself with famed investor and Austrian economist Jim Rogers in his conviction that the global center of financial power is shifting from New York to Asia. Ayrıca onun inancında ünlü yatırımcı ve Avusturyalı iktisatçı Jim Rogers ile mali güç küresel merkezi New York Asya kaydırıyor kendini hizalar. Ahlgren is a proponent of decentralized government, and openly advocates state-secession . Ahlgren merkeziyetçi hükümet yanlısı, ve açıkça devlet ayrılma savunur.
[ edit ] The Bottom Violation [Değiştir] Alt İhlali

Ahlgren writes his articles through his blog, The Bottom Violation, [ 6 ] which is syndicated by numerous sites, including Seeking Alpha , [ 7 ] Benzinga, [ 8 ] Investor Concepts, [ 9 ] and the Gold Speculator. [ 10 ] Ahlgren onun günlüğü aracılığıyla onun makaleler yazıyor, Alt İhlali, [6] olan sayısız siteleri tarafından sendikasyon ise,, Alpha Aradığınız dahil [7] Benzinga, [8] Yatırımcı Kavramlar, [9] ve Altın spekülatör. [10]
[ edit ] Discipline [ 11 ] [Değiştir] Disiplin [11]

Ahlgren's debut novel, Discipline , was published in July 2007 by Greenleaf Book Group. [ 12 ] Soon thereafter, several translations were published around the world, including Turkish [ 13 ] and Polish. [ 14 ] The novel is a science fiction thriller, but Ahlgren's experiences, interests, and subsequent research provide the book with a deeper, richer landscape. Ahlgren's ilk romanı, Disiplin, Temmuz 2007'de Greenleaf rezervasyon Grubu tarafından yayınlandı. [12] Kısa süre sonra, pek çok çeviri dünyada, türk de dahil olmak üzere yayımlanmıştır [13] ve Lehçe. [14] yeni bir bilim kurgu gerilim, ancak Ahlgren deneyimlerini, ilgi, ve sonraki bir araştırma, derin ve daha zengin peyzaj ile kitap sağlamak.
[ edit ] Theories [Değiştir] Teorileri

Discipline draws significant parallels between the fields of quantum physics , economics , Taoism , and value investing among others. Disiplin kuantum fiziği, ekonomi, Taoizm ve değeri diğerlerinin yanı sıra yatırım ve alanları arasında önemli paralellikler çizer. Ahlgren's dominant influences include Sir Karl Popper , FA Hayek , Murray Rothbard , Ayn Rand , [ 15 ] David Bohm , Richard Dawkins , and Laozi . Ahlgren baskın etkiler Sir Karl Popper, FA Hayek, Murray Rothbard, Ayn Rand, [15] David Bohm, Richard Dawkins ve Laozi içerir.
[ edit ] Awards [Değiştir] Ödülleri

* 2008 Eric Hoffer Award [2] 2.008 Eric Hoffer Ödülü [2]
* 2008 Next Generation Indie Book Award [3] 2.008 Nesil Indie Kitap Ödülü [3]
* 2007 Medalist: Forward Book of the Year [4] 2.007 Madalya: Yılın İleri Kitabı [4]
* 2007 Booksense Notable [5] 2.007 BookSense Önemli [5]

[ edit ] Discipline Movie [Değiştir] Disiplin Film

In July 2009, David Permut [ 16 ] and Steve Lee Jones [ 17 ] announced plans to produce a movie version of Discipline . [ 18 ] Temmuz 2009, David Permut [16] ve Steve Lee Jones [17] yılında planlar Disiplin bir film versiyonunu üretmek için duyurdu. [18]
[ edit ] Family [Değiştir] Aile

Ahlgren is the grandson of Frank Ahlgren Sr., editor of Memphis daily newspaper The Commercial Appeal for 32 years, and a University of Tennessee Board of Trustees member for 27 years. Ahlgren Frank Ahlgren Sr, 27 yıldır Memphis günlük gazete 32 yıldır Commercial Appeal ve Tennessee Üniversitesi Mütevelli Heyeti ile üye editörü torunu olduğunu. Ahlgren Sr. was involved in developing the university's School of Journalism in 1957, and was inducted into the Tennessee Newspaper Hall of Fame in November 2007. [ 19 ] Ahlgren Sr 1957 yılında üniversitenin Gazetecilik Okulu gelişmekte olan, ve karıştığını Tennessee Gazete Hall of Fame içine Kasım 2007'de müzeye oldu. [19]
[ edit ] Current life [Değiştir] Şu anki yaşam

Ahlgren lives with his daughter in Austin, Texas . Ahlgren Austin, Teksas kızı ile yaşıyor.
[ edit ] References [Değiştir] Referanslar

1. ^ 2008 Eric Hoffer Award. "Discipline - by Paco Ahlgren" . Hoffer Award Website . http://www.hofferaward.com/Hofferaward.Com . ^ 2.008 Eric Hoffer Ödülü. "Disiplin - Paco Ahlgren tarafından". Hoffer Ödülü web sitesi. Http://www.hofferaward.com/Hofferaward.Com. Retrieved 2010-01-01 . 2010/01/01 alındı.
2. ^ 2008 Next Generation Indie Book Award. "Discipline - by Paco Ahlgren" . Next Generation Indie Book Award Website . http://www.indiebookawards.com/2008_winners_and_finalists.php . ^ 2.008 Nesil Indie Kitap Ödülü. "Disiplin - Paco Ahlgren tarafından". Nesil Indie Kitap Ödülü web sitesi. Http://www.indiebookawards.com/2008_winners_and_finalists.php. Retrieved 2010-01-01 . 2010/01/01 alındı.
3. ^ 2007 Medalist: Forward Book of the Year. "Discipline - by Paco Ahlgren" . Foreward Book of the Year Website . http://www.forewordmagazine.net/botya/winners2k7.aspx . ^ 2007 Madalya: Yılın İleri Kitabı. "Disiplin - Paco Ahlgren tarafından". Foreward Kitap Yıl Websayfası. Http://www.forewordmagazine.net/botya/winners2k7.aspx. Retrieved 2008-01-18 . 2008/01/18 alındı.
4. ^ 2007 Booksense Notable. "Discipline - by Paco Ahlgren" . Booksense Notable Website . http://news.bookweb.org/booksense/5331.html . ^ 2.007 BookSense Önemli. "Disiplin - Paco Ahlgren tarafından". BookSense Önemli Web Sitesi. Http://news.bookweb.org/booksense/5331.html. Retrieved 2010-01-01 . 2010/01/01 alındı.
5. ^ Nothing Binding. "Discipline - by Paco Ahlgren" . Nothing Binding Writer's Website . http://www.nothingbinding.com/writer/discipline-paco-ahlgren.html . ^ Nothing Cilt. "Disiplin - Paco Ahlgren". Nothing Cilt Writer's web sitesi. Http://www.nothingbinding.com/writer/discipline-paco-ahlgren.html tarafından. Retrieved 2008-01-18 . 2008/01/18 alındı.
6. ^ The Bottom Violation. "Author, Paco Ahlgren" . The Bottom Violation Blog . http://bottomviolation.com . ^ Bottom İhlali. "Yazar, Paco Ahlgren". Alt İhlali blog. Http://bottomviolation.com. Retrieved 2010-01-06 . 2010/01/06 alındı.
7. ^ Seeking Alpha. "Author, Paco Ahlgren" . Seeking Alpha Website . http://seekingalpha.com/author/paco-ahlgren . ^ Seeking Alpha. "Yazar, Paco Ahlgren". Alpha Web çalışmak. Http://seekingalpha.com/author/paco-ahlgren. Retrieved 2010-01-01 . 2010/01/01 alındı.
8. ^ Benzinga. "Author, Paco Ahlgren" . Benzinga Website . http://www.benzinga.com/users/paco-ahlgren . ^ Benzinga. "Yazar, Paco Ahlgren". Benzinga Web Sitesi. Http://www.benzinga.com/users/paco-ahlgren. Retrieved 2010-01-01 . 2010/01/01 alındı.
9. ^ Investor Concepts. "Author, Paco Ahlgren" . Investor Concepts Website . http://www.investorconcepts.com/users/pacoahlgren . ^ Yatırımcı Concepts. "Yazar, Paco Ahlgren". Yatırımcı Kavramlar Web Sitesi. Http://www.investorconcepts.com/users/pacoahlgren. Retrieved 2010-01-01 . 2010/01/01 alındı.
10. ^ The Gold Speculator. "Author, Paco Ahlgren" . The Gold Speculator Website . http://www.gold-speculator.com/paco-ahlgren . ^ Altın spekülatör. "Yazar, Paco Ahlgren". Altın spekülatör Web Sitesi. Http://www.gold-speculator.com/paco-ahlgren. Retrieved 2010-01-01 . 2010/01/01 alındı.
11. ^ Discipline. "Discipline: A Novel" . Discipline Website . http://www.DisciplineNovel.com . ^ Disiplin. "Disiplin: A Novel". Disiplin Web Sitesi. Http://www.DisciplineNovel.com. Retrieved 2010-01-01 . 2010/01/01 alındı.
12. ^ Greenleaf Book Group. "Discipline: A Novel" . Greenleaf Book Website . http://www.greenleafbookgroup.com/57/product/267/Discipline_A_Novel.html . ^ Greenleaf Kitap Grubu. "Disiplin: A Novel". Greenleaf Kitap Sitesi. Http://www.greenleafbookgroup.com/57/product/267/Discipline_A_Novel.html. Retrieved 2008-01-18 . 2008/01/18 alındı.
13. ^ Ölümsüz. "Ölümsüz" . Ölümsüz . http://www.turkforum.net/showthread.php?p=5566996 . ^ Ölümsüz. "Ölümsüz". Ölümsüz. Http://www.turkforum.net/showthread.php?p=5566996. Retrieved 2010-01-01 . 2010/01/01 alındı.
14. ^ DYSCYPLINA. "DYSCYPLINA" . DYSCYPLINA . http://mlodapisarkaczyta.blox.pl/2009/08/Paco-Ahlgren-Dyscyplina.html . ^ DYSCYPLINA. "DYSCYPLINA". DYSCYPLINA. Http://mlodapisarkaczyta.blox.pl/2009/08/Paco-Ahlgren-Dyscyplina.html. Retrieved 2010-01-01 . 2010/01/01 alındı.
15. ^ Miller, Patricia (07-07-2007). "Supernatural crime fighting fills first novel" . Book Review, Discipline. Durango Herald . http://randex.org/index.php/weblog/pub/RHVyYW5nbyBIZXJhbGQgKENPKQ== . ^ Miller, Patricia (07-07-2007). "Supernatural suçla mücadele". Book Review, Disiplin. Durango Herald ilk romanı doldurur. Http://randex.org/index.php/weblog/pub/RHVyYW5nbyBIZXJhbGQgKENPKQ ==. Retrieved 01-16-2009 . 01-16-2009 alındı.
16. ^ David Permut. "David Permut Bio" . IMDB Website . http://www.imdb.com/name/nm0674303/ . ^ David Permut. "David Permut Bio. IMDB web sitesi. Http://www.imdb.com/name/nm0674303/. Retrieved 2010-01-01 . 2010/01/01 alındı.
17. ^ Steve Jones. "Steve Jones Bio" . IMDB Website . http://www.imdb.com/name/nm2831867/ . ^ Steve Jones. "Steve Jones Bio. IMDB web sitesi. Http://www.imdb.com/name/nm2831867/. Retrieved 2010-01-01 . 2010/01/01 alındı.
18. ^ Discipline Movie. "Discipline to be Produced by Permut, Jones" . Variety Website . http://www.variety.com/article/VR1118006172.html?categoryid=13&cs=1 . ^ Disiplin Movie. "Disiplin Permut, Jones tarafından". Variety Web üretilmeye. Http://www.variety.com/article/VR1118006172.html?categoryid=13&cs=1. Retrieved 2010-01-01 . 2010/01/01 alındı.
19. ^ Tennessee Press Association. "Tennessee Newspaper Hall of Fame, Frank Ahlgren Bio" . TPA Hall of Fame Website . http://www.tnpress.com/halloffame/Ahlgren.txt . ^ Tennessee Press Association. "Tennessee Gazetesi Hall of Fame Frank Ahlgren Bio". TPA Hall of Fame Websayfası. Http://www.tnpress.com/halloffame/Ahlgren.txt. Retrieved 2010-01-01 . 2010/01/01 alındı.


Ve son olarak müthiş bir kitabı var ÖLÜMSÜZ(DİSCİPLİNE) mutlaka okunması gereken bir kitap ama herkesin anlayacalğını da sanmıyorum olgun ve yetişkin insanlara öneriyorum Wink[selo sende oku bunu Very Happy]

_________________________________________________
Eğer bir gün hüzünlenirsen, beni ara. Seni güldüremem ama seninle ağlayabilirim...
Eğer bir gün ölmek istersen, beni ara. Seni vazgeçiremem ama seninle ölebilirim...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Lord_Selo
Site Kurucusu
Site Kurucusu
avatar

Erkek Ikizler
Yaş : 29 Mesaj Sayısı : 364 İş/Hobiler : Lakap : LORD

MesajKonu: Geri: Paco Alghren Ptsi Mart 01, 2010 1:12 pm

bilgiler için saol
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://urguppaylasim.forumn.org

Paco Alghren

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var: Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
EĞLENCE URGUP CLUP :: Kültür -Sanat :: Biyografi -